V stlačenom vzduchu sme doma

Kompresory aj s 5 ročnou zárukou, dúchadlá, sušiče, či klimatizácie. Alebo aj služby v oblasti výroby a úpravy stlačeného vzduchu. Spoločnosť COMPRESSED GAS s.r.o. je na trhu už od roku 2007. Máme vlastný showroom, firemné priestory, veľkosklad aj e-shop. Vyrábame, montujeme, školíme a servisujeme. A sme tu aj pre vás.

Náš príbeh

 

  • Sme tím ambicióznych ľudí, ktorý sa pohybuje v oblasti stlačeného vzduchu už takmer 20 rokov a zabezpečí Vám stlačený vzduch šitý na mieru
  • V predchádzajúcom zamestnaní nás brzdilo neustále vyplňovanie nezmyselných reportov a stratégií na úkor času venovaného zákazníkom a preto sme pred 8 rokmi založili novú spoločnosť, ktorá je orientovaná pro zákaznícky a zameraná na komplexné služby v oblasti stlačeného vzduchu
  • Opravujeme a servisujeme takmer všetky značky kompresorov, dúchadiel, filtrov a zariadení na úpravu stlačeného vzduchu
  • Naše motto: zákazník nepotrebuje kompresor, ale stlačený vzduch...

2007


Začíname! V roku 2007 sme založili spoločnosť s názvom COMPRESSED GAS s.r.o.

 

2008


Naše prvé štyri želiezka v ohni – zamestnanci, ktorí so sebou prinášajú 12-ročné skúsenosti z oblasti predaja a servisu techniky na výrobu stlačeného vzduchu. Zameriavame sa na kompresory, dúchadlá, sušiče, filtre a ďalšie produkty.

 

2009


Otvárame e-shop. Klientom ponúkame najväčší výber sušičiek stlačeného vzduchu skladom ihneď k odberu. Do našej ponuky pribúdajú membránové dúchadlá pre domáce čistiarne odpadových vôd.

 

2010


Začíname s predajom pneumatického náradia. A tiež sme sami nakúpili prístroje na meranie spotreby stlačeného vzduchu, vibrodiagnostické meranie a meranie netesností v rozvodoch stlačeného vzduchu.

 

2011


Na rad prichádza výkup starších a použitých kompresorov, a tiež výkup a predaj zánovných kompresorov a dúchadiel.

 

2012


Začíname stavať vlastné firemné priestory. A tiež pridávame do ponuky piestové kompresory, ktoré máme skladom ihneď k odberu. 

 

2013


Sťahujeme sa do vlastného! A pribúda nám aj ďalšia veľká novinka - montáž vlastných skrutkových kompresorov ESOair. Predmet našej činnosti rozširujeme o predaj a servis chladiacich zariadení (klimatizácie, chladiče kvapalín a pod.).

 

2014


Narástli sme, máme už 14 zamestnancov a chceme niečo z toho dobrého vrátiť späť. Prezentujeme sa na MSV Nitra 2014+2015

Čo všetko vieme pre Vás spraviť?

Špecializujeme sa najmä na dodávky, montáž, inštaláciu, opravy a servis kompresorov, dúchadiel, vývev a sušičov stlačeného vzduchu.

Zabezpečujeme tiež opravu klimatizácii, chladiarenských zariadení, tepelných čerpadiel, filtrov, chillerov a všetkých zariadení na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu.

Ak potrebujete spraviť revízie a kontroly čerpadiel na zavlažovanie a rozvody čistej vody, alebo dodať domáce a automatické vodárne, či čerpadlá najrôznejších druhov, tiež sa na nás môžete obrátiť.

Zameriavame sa aj na príslušenstvo. Klientom vieme dodať protihlukové kryty pre kompresory, dúchadlá, kompresorové a chladiace stanice.